Ik begrijp de werking van IMAP-mappen niet. Zowel via antagonist(webmail) als in Outlook 2016 zie ik een enorme hoeveelheid mappen die qua Engelse of Nederlandse benaming dezelfde functie lijken te hebben, maar waar al dan niet emails in staan. Sommige mappen in webmail staan standaard aangevinkt, andere kan ik zelf aanvinken?? Afbeelding webmail:
Bovendien worden verzonden berichten vanuit Outlook niet in de (blijkbaar) standaard 'Sent items'-map bewaard, maar in 'Verzonden items'. (En in webmail heet die 'Sent items'-map weer 'Verzonden'.....).
Welke mappen zijn wel of niet onontbeerlijk/moet ik op geabonneerd zijn om ALLE inkomende en verzonden emails op en vanaf ALLE apparaten (pc/ipad/iphone) identiek te hebben? (Dus ook: welke mappen kan ik negeren/kan ik me voor afmelden?)
Hellup!
Bvd!