Stel hier jouw vragen die niet binnen de andere categorieën passen.
Forumregels
Check eerst onze helpsectie (
https://www.antagonist.nl/help) voordat je hier een vraag stelt. Voor de meeste vragen hebben we uitgebreide handleidingen met uitleg.
-
Abraham54
- Berichten: 64
- Lid geworden op: 12 aug 2013, 15:33
-
Contacteer:
Bericht
door Abraham54 » 29 mar 2019, 13:12
Sinds Firefox 65 heb ik een probleem met inloggen op een phpBB forum op mijn server.
Firefox geeft volgende melding:
Beveiligde verbinding mislukt
Fout tijdens het verbinden met forumdiscus.nl:80. SSL ontving een record die de maximaal toegestane lengte heeft overschreden. Foutcode: SSL_ERROR_RX_RECORD_TOO_LONG
De pagina die u wilt bekijken kan niet worden weergegeven, omdat de echtheid van de ontvangen gegevens niet kon worden geverifieerd.
Neem contact op met de website-eigenaars om ze over dit probleem te informeren.
Opera geeft ook een foutmelding:
Ik heb geen enkel idee van het waarom de browsers nu die foutmelding geven.
-
Joris de Leeuw
- Antagonist staff
- Berichten: 1271
- Lid geworden op: 13 feb 2016, 20:15
Bericht
door Joris de Leeuw » 29 mar 2019, 16:06
Hallo Abraham54,
Ik zie dat je per abuis https:// en poort 80 combineert in je URL. Poort 80 is specifiek voor een onbeveiligde verbinding. Hierop werkt https:// niet.
Graag wil ik je adviseren poort 80 in je URL weg te halen zodat je wel beveiligd met poort 443 verbind.
Bijvoorbeeld:
https://forumdiscus.nl/index.php?sid=49 ... 1cc34b65e9
Je hoeft daarbij deze poortnummers verder niet expliciet in te voeren in je adresbalk. Dat doet je browser al automatisch.
Indien steeds automatisch '80' wordt toegevoegd kan dit er op wijzen dat per abuis een bookmark in je webbrowser verkeerd staat.
Met vriendelijke groet,
Joris de Leeuw
Antagonist staff
-
Abraham54
- Berichten: 64
- Lid geworden op: 12 aug 2013, 15:33
-
Contacteer:
Bericht
door Abraham54 » 29 mar 2019, 19:30
Opgelost!
Ik had bij de serverinstellingen in phpBB's Admin twee opties geactiveerd die niet nodig waren en voor het probleem zorgden.
Het deactiveren ervan heeft ervoor gezorgd dat inloggen en uitloggen geen enkel probleem meer opleveren!
-
Joris de Leeuw
- Antagonist staff
- Berichten: 1271
- Lid geworden op: 13 feb 2016, 20:15
Bericht
door Joris de Leeuw » 02 apr 2019, 07:33
Fijn om te lezen dat je de oorzaak hebt weten te herleiden naar een instelling in phpBB.

Met vriendelijke groet,
Joris de Leeuw
Antagonist staff